DRZWI HARMONIJKOWO - PRZESUWNE (FS PORTAL) cuda designu od "BisOkna".

W każdym prywatnym domu, domku jednorodzinnym lub rezydencji kwestia oszczędności miejsca i właściwej organizacji przestrzeni jest bardzo ważna. Drzwi harmonijkowe, lub jak to się nazywa FS Portal, zyskały popularność właśnie dzięki możliwości zaoszczędzenia maksymalnej liczby metrów użytkowych przy wyjściu na taras lub bezpośrednio na podwórko. Ponadto takie projekty mają niesamowitą funkcjonalność, o czym będziemy mówić dalej.

DRZWI HARMONIJKOWO - PRZESUWNE (FS PORTAL) Cechy konstrukcyjne.

Dowiedz się więcej o wysokiej jakości drzwiach harmonijkowych firmy "BisOkna".
Główną " sztuką " drzwi harmonijkowych jest efekt otwarcia przestrzeni: po złożeniu salon domu lub jego foyer (w zależności od układu) jest połączony z tarasem i podwórkiem w jedno kompletne pomieszczenie. Pozwala to nie tylko w pełni cieszyć się widokiem ogrodu, ale także poczuć się swobodniej.
Zasada działania takich instalacji jest prosta: poruszając się na specjalnych prowadnicach na rolkach, skrzydła drzwi składają się na jednej ze ścian i całkowicie otwierają przejście na zewnątrz.
Nasza firma wykorzystuje wysokiej jakości importowane materiały do produkcji FS Portal - ruch konstrukcji jest łatwy i cichy oraz nie wymaga dodatkowego wysiłku. Ponadto system nie zużywa się, jest zaprojektowany na wiele lat aktywnego użytkowania.

Portal FS to doskonała alternatywa dla standardowych portali.

Dla miłośników oryginalnych i nieoczekiwanych rozwiązań we wnętrzach, drzwi harmonijkowe będą miłym zaskoczeniem. Niezwykły urok takiego wejścia ozdobi każde wnętrze, a dzięki ogromnym możliwościom technicznym naszej firmy, można zainstalować drzwi harmonijkowe wykonane z dowolnego materiału:

  1. Profile plastikowe (najbardziej przystępna cenowo i popularna opcja).
  2. Profile aluminiowe (wytrzymałe i lekkie, pozwalające zamknąć otwory o największej powierzchni).
  3. Profile drewniane ( szlachetne i naturalne, podkreślające luksus i oryginalność projektu).
Niezależnie od wybranej opcji, firma "BisOkna" gwarantuje, że drzwi staną się nie tylko niezwykłą ozdobą domu (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz), ale także niezawodną ochroną Twojego komfortu. Nasze drzwi harmonijkowe wykonane z drewna, aluminium lub PCV mają wszystkie niezbędne cechy drzwi wejściowych:

  • zwiększone właściwości izolacji cieplnej i akustycznej
  • trwałość i bezpieczeństwo przed włamaniami;
  • odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, opady, skoki temperatury i mróz.
Dzięki tym wszystkim zaletom drzwi harmonijkowe są uważane za bardziej przystępną cenowo opcję niż bezprogowe drzwi przesuwne, co oznacza, że podczas ich instalacji budżet nie ucierpi zbytnio.

Portal FS porozmawiajmy o designie.

DRZWI HARMONIJKOWO - PRZESUWNE (FS) Wrocław
Harmonijkowe drzwi harmonijkowe są dość uniwersalną konstrukcją. Nadają się do organizowania dostępu na zewnątrz w otworach o niestandardowych rozmiarach do największej powierzchni.
Skrzydło drzwiowe umieszczone w skrzydłach każdego segmentu harmonijkowego może być wypełnieniem pełnym lub szklanym. W drugim przypadku można oglądać otoczenie nawet bez otwierania drzwi, a dodatkowe wzmocnienie termiczne sprawia, że szkło jest odporne na wszelkie uszkodzenia.
Oferujemy również gamę różnych kolorów m.in. dla profili plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Oznacza to, że FS Portal łatwo i organicznie wpasuje się w każdy projekt, stanie się ciekawym i użytecznym dodatkiem do wnętrza, pomoże wizualnie przesunąć granice pomieszczenia.
Tak więc zakup składanych drzwi ulicznych naszej produkcji jest uzasadniony z estetycznego, praktycznego, a nawet ekonomicznego punktu widzenia. Nie wahaj się ani chwili - nasi menedżerowie są gotowi pomóc Ci wybrać idealne drzwi!

Nasi menedżerowie są zawsze gotowi pomóc w zamówieniu wysokiej jakości drzwi i okien Rehau

Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków współpracy, zakupu i instalacji, prosimy o kontakt z naszym menedżerem sprzedaży pod numerem telefonu +48 790 565 011 lub za pośrednictwem formularza.
Autoryzowany Partner Rehau