DRZWI PODNOŚNO - PRZESUWNE (HST)

Moda to szybki proces i nie tak dawno drzwi przesuwne, które stały się popularne w Europie i Ameryce, podbiły również Polskę. Pomimo wszystkich wypowiedzi przeciwników takich innowacji, którzy twierdzą, że drzwi przesuwne nie są przystosowane do naszego klimatu, firma "BisOkna" z powodzeniem produkuje stylowe i ergonomiczne projekty fasad lub wyjść balkonowych w domach jednorodzinnych i wakacyjnych. Jednym z najbardziej popularnych w elitarnych kręgach wariantów takich drzwi są portale podnoszono-przesuwne.

Konstrukcja i zasady działania DRZWI PODNOŚNO - PRZESUWNE (HST)

Skrzydło drzwiowe w systemie HST Portal porusza się na specjalnych aluminiowych prowadnicach. Konstrukcja może składać się z kilku ruchomych i stałych elementów. Jej cechą charakterystyczną jest możliwość zaprojektowania drzwi o dużej powierzchni.
Głównym obszarem zastosowania drzwi przesuwnych tego typu we Wrocławiu jest organizacja wyjść na taras w domach jednorodzinnych i domkach wypoczynkowych. Dzięki możliwości niemal całkowitego usunięcia progu uzyskuje się "prostą" płaską podłogę między salonem a tarasem, a także poczucie przestrzeni połączonej z ogrodem i pełną swobodę.
Podczas otwierania przesuwna jednostka portalowa jest lekko unoszona i przesuwana w lewo lub w prawo wzdłuż prowadnic, aby z powodzeniem przesuwać się na boki i równolegle do stałych elementów.
Systemy otwierania HST Portal to stylowe i ergonomiczne rozwiązanie. Konstrukcja ta działa na zasadzie zawiasów ruchomej jednostki. Nie tylko zachowuje maksymalną powierzchnię użytkową każdego pomieszczenia, ale także charakteryzuje się kilkoma ważnymi zaletami:

  1. Łatwość ruchu za jednym dotknięciem: przekręcenie klamki, podniesienie skrzydła i przesunięcie go na bok jest możliwe nawet dla dzieci;
  2. Możliwość zainstalowania panoramicznego przeszklenia o dużych wymiarach bez pogorszenia izolacji termicznej pomieszczenia.
  3. Stylowy i elegancki wygląd, możliwość odświeżenia i wizualnego powiększenia każdego wnętrza.
Próg aluminiowy z szynami to mocna, trwała i praktycznie niewidoczna konstrukcja. Obróbka specjalnymi materiałami ochronnymi czyni go odpornym na zużycie i korozję pod wpływem wilgotnego środowiska.

DRZWI PODNOŚNO - PRZESUWNE (HST) - Projektanci mówią tak!

Panoramiczne drzwi HST Portal we wnętrzu Twojego domku staną się centralnym punktem - drogim i imponującym detalem, od którego trudno oderwać wzrok. Zalety takiego rozwiązania projektowego można wymieniać w nieskończoność, ale my skupimy się na kilku głównych punktach:

  • dzięki portalom podnoszono - przesuwnym wyjście na taras zamienia się w prawdziwą panoramę: drzwi nie otwierają przejścia, one łączą przestrzeń zewnętrzną z wewnętrzną, zacierając wszelkie granice między nimi;
  • portal może wytrzymać niewiarygodnie duży ciężar, umożliwiając instalację ogromnego szklanego okna bez przegród;
  • brak przeszkód, takich jak wystające parapety lub nadproża - wspaniały widok o każdej porze roku i nic więcej.
HST Portal to rozwiązanie dla ludzi sukcesu. Wykonane według ekskluzywnych szkiców naszych projektantów, nasze drzwi przesuwne dadzą Ci poczucie pełnej wolności i staną się prawdziwym powodem do dumy.

DRZWI PODNOŚNO - PRZESUWNE (HST) - Momenty techniczne

Popularne drzwi panoramiczne w firmie "BisOkna" we Wrocławiu. Systemy otwierania marki HST Portal - stylowe i ergonomiczne rozwiązanie. Firma "BisOkna" produkuje drzwi przesuwne we Wrocławiu ze wszystkich możliwych materiałów. Drewno, aluminium lub PCV mogą służyć jako rama dla konstrukcji przesuwnych. Niezależnie od preferowanej opcji, nie wpłynie to na izolację termiczną i właściwości wytrzymałościowe drzwi.
Aby zapewnić wysoką wydajność i szczelność drzwi panoramicznych tego typu, podczas produkcji brane są pod uwagę następujące niuanse:

  • konstrukcje są wyposażone w dwuobwodową uszczelkę obwodu, aby zachować ciepło nawet przy największych mrozach;
  • grubość okna z podwójnymi szybami może wynosić do 42 mm, a próg jest wykonany zgodnie ze specjalnym schematem bez barier z przegrodą termiczną i wkładką izolacyjną;
  • zastosowano szkło hartowane o podwyższonych wskaźnikach wytrzymałości i można zainstalować specjalne elementy zabezpieczające - to skutecznie chroni dom przed włamywaczami;
Oprócz funkcjonalności, drzwi przesuwne z "BisOkna" mają również świetną estetykę. Z ich pomocą możliwe jest oszklenie otworów do 6 metrów, a różnorodność rozwiązań kolorystycznych i projektowych sprawia, że takie instalacje są naprawdę ekskluzywne.

Nasi menedżerowie są zawsze gotowi pomóc w zamówieniu wysokiej jakości drzwi i okien Rehau

Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków współpracy, zakupu i instalacji, prosimy o kontakt z naszym menedżerem sprzedaży pod numerem telefonu +48 790 565 011 lub za pośrednictwem formularza.
Autoryzowany Partner Rehau