DRZWI UCHYLNO - PRZESUWNE (PSK)

Główną zaletą każdego przesuwnego systemu otwierania jest jego zdolność do zaoszczędzenia wielu metrów użytkowych, które byłyby potrzebne w przypadku zainstalowania standardowych drzwi skrzydłowych. Jednocześnie ich estetyczny wygląd i łatwość obsługi sprawiają, że ta opcja aranżacji wyjścia jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla właścicieli domów jednorodzinnych i prywatnych domków wypoczynkowych. Jednym z najbardziej efektownych i popularnych rodzajów drzwi przesuwnych są systemy PSK Portal.

Zasady działania DRZWI UCHYLNO - PRZESUWNE (PSK)

Wśród portali przesuwnych systemy uchylno-przesuwne nie są najdroższą opcją i cieszą się dużym zainteresowaniem nawet w naszych chłodniejszych szerokościach geograficznych. Konstrukcja takich drzwi składa się z kilku skrzydeł roboczych i ślepych.
Zainstalowane w otworze prowadnice, po których poruszają się drzwi, tworzą niewielki próg. Podczas otwierania robocze skrzydło przesuwne przechodzi za ślepą i staje się do niej równoległe.
Decyzja o zakupie drzwi przesuwnych tego typu szybko znajduje uzasadnienie w praktyce. Systemy PSK Portal mają wiele istotnych zalet:

  • absolutna szczelność, zapewniająca doskonałą izolację termiczną nawet w zimnym klimacie;
  • możliwość otwarcia skrzydła drzwi w celu pełnej lub częściowej wentylacji, jak w przypadku zwykłego systemu okiennego;
  • łatwość otwierania, wygoda dla wszystkich członków rodziny, w tym małych dzieci;
  • możliwość wyposażenia drzwi w specjalne elementy blokujące dla bezpieczeństwa rodziny i mienia.
Ponadto wyjście na taras, zaprojektowane w systemie uchylno-przesuwnym, uzupełni każde wnętrze i będzie wspaniałą ozdobą domu.

Portal PSK od firmy "BisOkna"

Nasza firma od wielu lat jest jednym z najbardziej utytułowanych i popularnych producentów konstrukcji okiennych i drzwiowych we Wrocławiu. Oprócz wysokiej jakości naszych produktów, wyróżniamy się również wśród naszych konkurentów szeroką gamą produktów.
W "BisOkna" można kupić drzwi uchylno-przesuwne w kilku wersjach:

  1. Drewniane: naturalne i luksusowe, takie drzwi podkreślą Twoje bogactwo i dodadzą pomieszczeniu wyjątkowego blasku.
  2. Plastikowe: bardziej przyjazne dla budżetu, ale nie mniej stylowe i estetyczne, drzwi PCV stanowią niezawodną ochronę przed chłodem i przeciągami.
  3. Aluminium: lekkie i trwałe konstrukcje o wysokiej odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.
Z naszą firmą otrzymasz możliwość pokolorowania profilu drzwi w dowolnym odcieniu i organicznego dopasowania ich do kompozycji wnętrza Twojego domu. Uzyskaj szansę na dodanie nowoczesności do swojego domu i zapewnienie mu bezpieczeństwa. Będziesz mógł połączyć przestrzeń pergoli z holem lub salonem, dzięki czemu miejsce to będzie jeszcze przyjemniejsze na rodzinne wakacje.
Pomimo podstawowych różnic w wyglądzie i kosztach, drzwi przesuwne z dowolnego materiału będą działać długo i skutecznie, jeśli zostaną wykonane na naszych zautomatyzowanych liniach. Skontaktuj się z menedżerami "BisOkna" w celu uzyskania szczegółowych konsultacji i pomocy w wyborze oraz uzyskaj możliwość zakupu drzwi przesuwnych PSK Portal w najlepszej cenie. Nie trać czasu - nasz serwis informacyjny jest zawsze gotowy odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Nasi menedżerowie są zawsze gotowi pomóc w zamówieniu wysokiej jakości drzwi i okien Rehau

Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków współpracy, zakupu i instalacji, prosimy o kontakt z naszym menedżerem sprzedaży pod numerem telefonu +48 790 565 011 lub za pośrednictwem formularza.
Autoryzowany Partner Rehau