Okna PCV

Okna PCV - rodzaje i charakterystyka

Okna PCV to jeden z najpopularniejszych rodzajów przezroczystych konstrukcji na rynku Polski. Okna nie tylko zapewnią ciepło w Twoim domu, ale także ochronią go przed hałasem z zewnątrz. Okna plastikowe są w stanie podkreślić szlachetność każdego wnętrza i wyrafinowanie na zewnątrz.

Czym są okna z PCV?

Produkty te stanowią złożoną konstrukcję. W jej skład wchodzą takie elementy jak okucia, szyba lub materiał izolacyjny stosowany jako wypełnienie oraz profil z polichlorku winylu .

To właśnie ten ostatni składnik konstrukcji dał początek słowu PVC, gdyż jest to skrót od nazwy materiału. Polichlorek winylu jest związkiem chemicznym chloru, wodoru i węgla.

Firma BisOkna oferuje okna pvc ze wzmocnieniem - metalowym elementem wzmacniającym. Jest on wykonany ze stali ocynkowanej o grubości co najmniej 1,4 mm, dzięki czemu produkty są mocne i odporne na burze i ulewne deszcze.

Zalety okien PCV

Konstrukcje okienne z PCV posiadają szereg bezspornych zalet. Mianowicie:

Doskonałe właściwości termoizolacyjne. Produkty mają wielokomorową budowę profili i są wyposażone w wysokiej jakości materiał uszczelniający, który zapewnia zatrzymanie ciepła nawet w temperaturze -50°C.

Doskonała izolacja akustyczna. Okna plastikowe zapewniają doskonałą ochronę przed hałasem ulicznym do 40 dB.
Trwałość. Okna PCV nie blakną, ponieważ materiał jest odporny na działanie czynników zewnętrznych i wygląda estetycznie przez cały okres użytkowania.
Doskonała ergonomia. Istnieje wiele trybów otwierania, które pozwalają regulować stopień wentylacji. Konstrukcję okna można uzupełnić o nowoczesne elementy dekoracji okien: rolety, zasłony, folię przyciemniającą.

Okres użytkowania okien z PVC

Zgodnie z normami technologicznymi, wydajność dla różnych elementów okien plastikowych jest zachowana przez okres 40 lat. Warto zauważyć, że ten okres czasu może być przedłużony, jeśli zasady są przestrzegane, a konserwacja jest przeprowadzana w odpowiednim czasie.

W celu uniknięcia przedwczesnego zużycia i przedłużenia żywotności produktów, należy je regularnie konserwować. Od czasu do czasu, zwykle raz w roku, należy smarować wszystkie elementy okucia specjalną pastą. Przedłuży to deklarowaną żywotność oraz poprawi właściwości izolacji termicznej i akustycznej produktów.

Okna PCV cena

Nowoczesne okna PCV występują w szerokim przedziale cenowym. Składają się one z takich czynników jak:

Profil
Powierzchnia przeszklenia
Liczba komór
Okucia
Wycenę można uzyskać od menadżera telefonicznie, a ostateczny koszt można obliczyć dopiero po dokonaniu pomiarów.

Uwaga: Nasza firma udziela rabatów klientom, którzy złożyli duże zamówienie. Dlatego bardziej opłacalny jest zakup kilku okien PCV jednocześnie.

Okna Rehau SYNEGO
Cena od 400 zł./m2
Okna Rehau BRILLANT
Cena od 300 zł./m2
Okna Rehau GENEO
Cena od 500 zł./m2

Dlaczego warto skontaktować się z firmą BisOkna

Doskonała precyzja wykonania. Na większości etapów produkcji wykorzystujemy technologię robotyzacji. Eliminuje to wpływ błędu ludzkiego i zapewnia maksymalną precyzję i finezję.
Produkty na każdy gust i budżet. Oferujemy okna PCV od producenta z Wrocławia klasy ekonomicznej, elitarnej i premium. Od 2018 roku nasza firma z powodzeniem realizuje bardzo proste, niedrogie konstrukcje, oraz produkcję z materiałów premium przy zastosowaniu skomplikowanych technik wytwarzania. Do okien PCV używamy profili najbardziej znanego niemieckiego producenta Rehau.
Wszystkie prace wykonujemy pod klucz. Profesjonalny zespół naszej firmy jest gotowy nie tylko do produkcji wysokiej jakości i niezawodnych konstrukcje okien PCV ale również do świadczenia wszelkich usług dodatkowych. Zajmiemy się wszystkim, od profesjonalnego pomiaru po montaż i dalszą konserwację i naprawy.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi menedżerami telefonicznie
+48 790 565 011 lub poprzez formularz na stronie internetowej.
Autoryzowany Partner Rehau